Pikéthy Konzi

Consort Zenei Alapítvány Vác Online Madách Imre Művelődési Központ, Vác
Hírek / Koncertek

Vissza a listához

Áprilisi versenyeredményeink

2015. április 17. 13:01

2015 április folyamán több versenyen is szép eredményeket értek el diákjaink. Az alábbiakban ezeket tesszük közzé, egyúttal gratulálunk diákjainknak és a felkészítő tanároknak.

  • Az április 10—12. között, iskolánkban megrendezett IV. Országos Népzenei Versenyen több korcsoportban és kategóriában is sikereket arattunk:
    • Zolnai Sára (ének, I. korcsoport) — II. helyezés
      Tanára: Héjja Bella
    • Horváth Éva Sára (ének, III. korcsoport) — oklevél
      Tanára: Héjja Bella
    • Bakos Bettina (ének, IV. korcsoport) — II. helyezés (megosztott)
      Tanára: Agod Alíz, Héjja Bella
    • Novák Bálint (nagybőgő, III. korcsoport) — III. helyezés
      Tanára: Szabó András
    • Horváth Botond (nagybőgő, IV. korcsoport) — III. helyezés
      Tanára: Szabó András
    • Brassai Ábel (brácsa, II. korcsoport) — II. helyezés
      Tanára: Szabó András
    • Gólya Péter András (brácsa, II. korcsoport) — III. helyezés
      Tanára: Szabó András
    • Sulák Gergely (brácsa, III. korcsoport) — I. helyezés
      Tanára: Szabó András
    • Ludányi Noémi (citera, IV. korcsoport) — I. helyezés (megosztott)
    • Herédi Zsombor (harmonika, I. korcsoport) — III. helyezés
      Tanára: Szász Szabolcs
    • Benkó Péter (harmonika, III. korcsoport) — II. helyezés (megosztott)
      Tanára: Szász Szabolcs
    • Danka Péter (harmonika, III. korcsoport) — II. helyezés (megosztott)
      Tanára: Szász Szabolcs
    • Horváth Márk (hegedű, II. korcsoport) — II. helyezés
      Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
    • Bíró Roni (hegedű, III. korcsoport) — I. helyezés
      Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
    • Horváth Balázs (hegedű, IV. korcsoport) — I. helyezés (megosztott)
      Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
    • Jobbágy Bálint (hegedű, IV. korcsoport) — I. helyezés (megosztott)
      Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
    • Besenyei Viktória (hegedű, IV. korcsoport) — II. helyezés
      Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
    • Borzavári Róza (hegedű, IV. korcsoport) — III. helyezés (megosztott)
      Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
    • Berényi Zoltán (klarinét, III. korcsoport) — III. helyezés
      Tanára: Blaskó Csaba
    • Pirisi Máté (klarinét, IV. korcsoport) — I. helyezés
      Tanára: Blaskó Csaba
  • A szintén április 10—12. között, Békéscsabán megrendezett XV. Országos Zongoraversenyen:
    • Fehér Lili — ZETA különdíj
      Tanára: Csoba Tünde
  • Az április 15-én, iskolánkban megrendezett Városi Helytörténeti Vetélkedőn:
    • Iskolánk csapata (Arató Gáspár, Csukárdi Rajmund, Homoki Adél) — I. helyezés
      Felkészítő tanáruk: Prekup Valér

© MMXVIII Váci Bartók—Pikéthy Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola, Alapfokú Művészeti Iskola | Utoljára frissítve: 2015. április 17.
Oldaltérkép | Impresszum | Kapcsolat | Technikai információk és hibabejelentés | Zeneiskola